ATBALSTI

SUVENĪRI

Atbalstīt Likteņdārza tapšanu var - arī iegādājoties Likteņdārza suvenīrus - priekšmetus ar Likteņdārza simboliku - pastkartes, lietussargus, atstarotājus, krūzes, lineālus, magnētiņus u.c. Informāciju par ienākumiem no suvenīru tirdzniecības skatīt šeit. Ienākumi, kas tiek iegūti no suvenīru pārdošanas, tiek ieguldīti dārza tapšanā.

Likteņdārza suvenīri nopērkami -

Koknesē

Kokneses tūrisma centrā Koknesē, Melioratoru ielā 1

Sezonas laikā - Likteņdārzā uz vietas un Kokneses pilsdrupās

Liepājā

"Liepājas muzeja" Filiālē "Liepāja okupāciju režīmos" Liepājā, K. Ukstiņa ielā 7/9

Rīgā

Fonda birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 75 - III

CITAS IESPĒJAS

Vilis Vītols, Kokneses fonda dibinātājs

Mums neiet viegli šodien, bet mēs neatlaidīgi un neatgriezeniski turpināsim celt Likteņdārzu - ar jūsu palīdzību. Centīsimies to nobeigt kā dāvanu Latvijai 100 gadu jubilejā. Ja tas arī mums neizdotos laikā, nebēdāsimies. Rīgas Pētera baznīcu līdz torņa nobeigšanai cēla 282 gadus. Mums noteikti izdosies ātrāk.

Sandra Kalniete, Kokneses fonda padomes locekle Beidzot pagātne atkal pieder mums, un tā ir mūsu spēka avots. Tāpēc top Likteņdārzs - piemiņas vieta visiem tiem latviešiem, kas cietuši totalitāro režīmu dēļ. Tas būs Latvijas Likteņdārzs, kur pulcēsies pasaulē izkliedētās latviešu dvēseles un pagātne tiksies ar nākotni. Likteņdārza radīšanā var piedalīties katrs, kas ar savu darbu vai ziedojumu, iestādītu koku un atnestu akmeni vēlas pieminēt nevainīgi cietušos.

LIKTEŅDĀRZA KARTE

Atbalstītāji: