ATBALSTI

MATERIĀLI, PAKALPOJUMI
 
Likteņdārzu var atbalstīt, ziedojot savus pakalpojumus un nepieciešamos materiālus. Privātpersonu un uzņēmumu saraksts, kas ziedojuši savus pakalpojumus un palīdzējuši Likteņdārza tapšanā ar materiāliem, skatāms šeit.  
Katru gadu atbilstoši tiem būvniecības darbiem, kas notiek Likteņdārzā, ir iespēja atbalstīt dārza tapšanu, ziedojot nepieciešamos materiālus.
 
Šobrīd Likteņdārzam ir nepieciešami šādi materiāli:
 
   1. ostas piestātnes norāde - 2 eksemplāri;
    2. videonovērošanas kameras – 2 eksemplāri;
   3. jūras konteiners materiālu glabāšanai (var būt lietots);
   4. ieejas barjeras – 2 (paceļamas, nolaižama, lai nevar iebraukt ar vieglo automašīnu Likteņdārzā);
 
  5. elektriskais ģenerators (10 kilovatu);;
   6. ūdens sūknis ar iekšdedzes dzinēju;
   7. traktors komunālo darbu veikšanai;
   8. ceļazīmes apmeklētāju autostāvvietai.
 
Ja Jums ir iespēja ziedot savu pakalpojumu vai kādu no nepieciešamajiem materiāliem, lūdzam zvanīt Likteņdārza tehniskajam direktoram Jānim Bergmanim pa tālruni 2654 3015.
 

CITAS IESPĒJAS

Vilis Vītols, Kokneses fonda dibinātājs

Mums neiet viegli šodien, bet mēs neatlaidīgi un neatgriezeniski turpināsim celt Likteņdārzu - ar jūsu palīdzību. Centīsimies to nobeigt kā dāvanu Latvijai 100 gadu jubilejā. Ja tas arī mums neizdotos laikā, nebēdāsimies. Rīgas Pētera baznīcu līdz torņa nobeigšanai cēla 282 gadus. Mums noteikti izdosies ātrāk.

Aija Kinca, LTV žurnāliste Likteņdārzs ir mūsu visu kopīga dāvana Latvijai tās 100. dzimšanas dienā. Un šī dāvana ir tik dažāda. Latvijai var iestādīt koku, iestādot to Likteņdārzā. Latvijai var dāvināt akmeni, un akmeņu vajag ļoti, ļoti daudz.

LIKTEŅDĀRZA KARTE

Atbalstītāji: